• SK
 • CZ
 • DE
 • EN
Založenie s.r.o.
Založenie S.R.O. len 244€ na Slovensku - rýchlo, spoľahlivo a za výhodnú cenu. 100% záruka zápisu.
Company Consulting s.r.o.

Kontaktujte nás

Prečo využiť naše služby:

Založenie s.r.o.

Ponúkame Vám bezplatnú konzultáciu, pri ktorej Vám na základe Vašich predstáv odporučíme najvhodnejšiu vlastnícku a riadiacu štruktúru spoločnosti a odporučíme predmety podnikania a zodpovieme všetky Vaše otázky ohľadne založenia spoločnosti s.r.o. Založenie spoločnosti vieme zabezpečiť v rámci celého Slovenska.

AKCIA - Založenie s.r.o. "ALL INCLUSIVE" - 266 € len 244 €

V prípade objednania balíka "ALL INCLUSIVE" vybavíme všetky náležitosti potrebné pre založenie spoločnosti za Vás. Naši pracovníci zabezpečia vydanie Živnostenských listov, zaregistrujú spoločnosť do Obchodného registra a vybavia registrácia spoločnosti na Daňovom úrade k plateniu dani z príjmu.

Informácie o AKCII:

Pre uplatnenie zľavy je potrebné v objednávke uviesť zľavový kód: AKCIA012021

Akciová cena platí len pre objednávky vykonané do 31.01.2021

Objednať založenie s.r.o.

Založenie s.r.o. aj "bez splatenia základného imania"

Spoločnosti založené po 1.1.2016 nemusia splácať základné imanie na bankový účet. Splatenie základného imania sa preukazuje len podpísaním vyhlásenia, ktoré Vám pripravíme spolu s ostatnými dokumentami potrebnými pre založenie s.r.o.
Pre rýchle porovanie živnosti a s.r.o. sme pripravili Kalkulačku - Živnosť alebo s.r.o.?

V cene založenia s.r.o. získate nasledovné služby:

 • založenie s.r.o. zabezpečujeme v celej SR pre slovenských aj pre zahraničných záujemcov v slovenskom, anglickom a nemeckom jazyku
 • príprava a podanie registrácie s.r.o. k DPH za poplatok 50€
 • náš vyškolený personál zanalyzuje Vaše potreby a odporučí Vám najvhodnejšiu formu založenia s.r.o., predmety podnikania atď.
 • úspora Vášho času naši pracovníci vypracujú všetky potrebné dokumenty pre založenie s.r.o. a vy sa môžete venovať prípravám na podnikanie
 • garancia zápisu dokumenty pre založenie pripravujeme v spolupráci s partnerskou advokátskou kanceláriou
 • vďaka skúsenostiam a Know-How od roku 2009 naším viac ako 4900 zákazníkom poskytujeme komplexné služby so zaručenou kvalitou
 • zabezpečíme vo Vašom mene vystavenie živnostenských listov
 • pripravíme a podáme návrh na zápis spoločnosti do Obchodného registra a následne preberieme výpis z Obchodného registra
 • peňažná úspora v našej cene za založenie s.r.o. je zahrnutý aj poplatok za zápis spoločnosti do Obchodného registra, ktorý je pri klasickom podaní 300€. Vďaka elektronickému podaniu my platíme poplatok 150 €, pozrite si porovnanie ceny založenia s.r.o.
 • zaregistrujeme Vašu spoločnosť na Daňovom úrade k plateniu dane z príjmu - registrácia na pridelenie DIČ
 • celý proces založenia spoločnosti trvá zvyčajne 7-10 pracovných dní
 • odovzdáme Vám všetky dokumenty a môžete začať podnikať


K založeniu spoločnosti ponúkame aj doplnkové služby:

Ďalšie náklady spojené so založením spoločnosti s.r.o.:
 • 0€ poplatok za vydanie živnostenských listov na voľné živnosti elektronicky
 • poplatky za overenie podpisov (pri jedno osobovej firme na matrike 3€, alebo u notára cca. 13€)
Kompletné náklady spojené so založením spoločnosti s.r.o. sú 247€ vrátane všetkých poplatkov štátnym orgánom pri jedno osobovej spoločnosti a jednom predmete podnikania.

Pozrite si porovnanie ceny založenia spoločnosti samostatne a s našou spoločnosťou.
V prípade záujmu zaregistrujeme Vašu spoločnosť na daňovom úrade k ďalším daniam (DPH, dani z motorového vozidla..).

Objednať založenie s.r.o.

Nemáte vlastnú nehnuteľnosť pre sídlo firmy?


V takomto prípade môžete využiť našu ponuku prenájmu sídla spoločnosti.

Získate virtuálnu kanceláriu na niektorej z našich adries, s preberaním pošty prípadne jej preposielaním na Vami zvolenú adresu a možnosťou prenájmu zasadacích miestností.

Kopčianska Vyšehradská Klincová Konventná

Základné informácie o spoločnosti s.r.o.:


Základné informácie potrebné pre založenie s.r.o. sú stanovenie aspon 1 konateľa a spoločníka, výber názvu spoločnosti a adresy sídla spoločnosti. Ďalej sem patria predmety podnikania a výška základného imania spoločnosti.

Založenie spoločnosti je možné jednou alebo viacerými fyzickými osobami, ako aj jednou, alebo viacerými právnickými osobami. Prípadne kombináciou fyzických a právnických osôb. Minimálny vklad každého spoločníka je 750€.

Spoločníkom spoločnosti môže byť aj cudzinec, pričom nemusí mať na území SR pobyt. Konateľom môže byť len občan EU a OECD bez trvalého pobytu na území Slovenska, alebo občan inej krajiny s trvalým pobytom na Slovensku.

Medzi hlavné výhody podnikania formou spoločnosti s ručením obmedzeným je obmedzenie ručenia na výšku základného imania, teda štandardne 5000€, naproti tomu živnostník ručí za svoje záväzky celým svojím majetkom.

Ďalšou nezanedbateľnou výhodou je vyššia prestíž s.r.o. a zrejme najzaujímavejšou je možnosť daňovej a odvodovej optimalizácie, čo Vám umožní ušetriť až niekoľko desiatok percent z príjmov spoločnosti.


Podmienky pre osoby pôsobiace v s.r.o.:

 • bezúhonnosť sa overuje u konateľov spoločnosti
 • vek od 18 rokov
 • Súhlas vlastníka k nehnuteľnosti, ktorý musí byť od 1.10.2020 s úradne osvedčeným podpisom vlastníka, pričom sídlom spoločnosti nemôže byť napríklad garáž, pozemok, či pivnica.
 • Pri viazaných a remeselných živnostiach je potrebné doložiť vzdelanie, prax, alebo rôzne certifikáty. Pri voľnej živnosti sa zaobídete bez akýchkoľvek podmienok.
 • Jedna fyzická osoba môže byť jediným spoločníkom maximálne v troch spoločnostiach s.r.o.
 • Jednoosobová s.r.o. spoločnosť nemôže byť jediným zakladateľom alebo spoločníkom v ďalšej s.r.o. spoločnosti.
 • Od 1.10.2020 spoločníci a konatelia nesmú mať nedoplatky v Sociálnej poisťovni ani na Daňovom úrade. V s.r.o. nebude môcť vystupovať ani osoba, ktorá je vedená v registri na vykonanie exekúcie.
 • Výška základného imania je minimálne 5000 EUR. Nie je potrebné ich vkladať na účet, ale musíte preukázať ich splatenie formou písomného vyhlásenia správcu vkladu.
 • Od 1.1.2021 zatiaľ neboli schválené žiadne zásadné zmeny

Založenie Účtovníckej firmy

Pre založenie účtovníckej kancelárie ako spoločnosti s.r.o. alebo inej právnej formy, nie je potrebné preukazovať živnostenskému úradu žiadne špeciálne potvrdenie o odbornom vzdelaní, či praxi.
Založenie spoločnosti

Založenie spoločnosti je proces, pri ktorom dochádza k vzniku samostnej právnickej osoby. Proces z pravidla spočíva v spísaní potrebných dokumentov a ich podaní na príslušný register.
Založenie Realitnej kancelárie

Pre založenie realitnej kancelárie ako spoločnosti s.r.o. alebo inej právnej formy, je potrebné preukazovať živnostenskému úradu príslušné vzdelanie, prípadne prax, nakoľko živnostenské oprávnenie „Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)“ je viazanou živnosťou.