• SK
  • CZ
  • DE
  • EN
Založenie Spoločnosti
Založenie spoločností s.r.o., a.s., k.s. na Slovensku a v Českej republike


Kontaktujte násPrečo využiť naše služby:

  • viac ako 4900 referencií
  • Kvalita poskytovaných služieb
  • Komplexné služby pre Vašu firmu
  • Výhodné ceny
  • Dlhoročné postavenie na trhu
  • Poskytujeme množstevné zľavy
  • Garancia zápisu spoločnosti


Aktuality:MY v mediách + Referencie:

etrend podnikam
hnonline epi
openiazoch tasr
teraz euractiv
Náš BLOG - info k aktuálny témam

Založenie spoločností

Ponúkame Vám bezplatnú konzultáciu pri založení firmy, pri ktorej Vám na základe Vašich predstáv odporučíme najvhodnejšiu vlastnícku a riadiacu štruktúru spoločnosti a odporučíme predmety podnikania a zodpovieme všetky Vaše otázky ohľadne založenia spoločnosti. Založenie spoločnosti vieme zabezpečiť v rámci celého Slovenska.

Založenie s.r.o. na Slovensku - 244€


Založením spoločnosti s.r.o. sa rozumie vypracovanie všetkých potrebných dokumentov k založeniu spoločnosti, konzultácie ohľadom predmetov podnikania, vybavenie živnostenských listov, zápis spoločnosti do obchodného registra a registrácia spoločnosti na daňovom úrade k plateniu dani z príjmu.

Založenie s.r.o. v ČR - 1100€


Zabezpečíme Vám založenie spoločnosti s ručením obmedzením (s.r.o.) v Českej republike. Vybavíme všetky náležitosti potrebné pre založenie spoločnosti za Vás bez nutnosti cestovať do Českej republiky.

Založenie a.s.


V akciovej spoločnosti môže byť jediným zakladateľom iba právnická osoba. Inak môže akciovú spoločnosť založiť viacero zakladateľov. Hodnota základného imania akciovej spoločnosti je určená na minimálne 25.000,- EUR.

Založenie a.s. v ČR


Zabezpečíme Vám založenie akciovej spoločnosti (a.s.) v Českej republike. Vybavíme všetky náležitosti potrebné pre založenie spoločnosti za Vás bez nutnosti cestovať do Českej republiky.

Založenie Organizačnej zložky


Podnikaním zahraničnej osoby na území SR rozumie podnikanie tejto osoby, ak má podnik alebo jeho organizačnú zložku umiestnenú na území Slovenska.

Založenie Organizačnej zložky v Českej republike


Naša spoločnosť Vám ponúka kompletný servis súvisiaci so založením organizačnej zložky na území Českej republiky od vypracovania všetkých potrebných dokumentov, cez zabezpečenie živnostenského oprávnenia až po zápis do obchodného registra.

Založenie k.s.


Komanditná spoločnosť sa považuje za zmiešaný typ spoločností, keďže v sebe spája prvky osobnej (komplementár - ručenie celým majetkom) a kapitálovej spoločnosti (komanditista - ručenie len do výšky nesplateného vkladu).

Zmeny v spoločnostich s.r.o.


Na základe zákonných požiadaviek pre Vás zabezpečíme prípravu dokumentov pre zmenu v spoločnosti a to zápisnicu z valného zhromaždenia resp. rozhodnutie jediného spoločníka, ako aj ďalšie dokumenty potrebné pre ohlásenie zmien.

Zahraničné spoločnosti


V prípade Vášho záujmu o spoločnosti v zahraničí Vám vieme pomocnou renomovaných partnerov zabezpečit založenie spoločnosti vo vybraných krajinách.
Z 98 hodnotení Založenie spoločností sme získali hodnotenie 4.83 z 5

Naši klienti nás hodnotia takto:

V zaslanej odpovedi boli zodpovedané vššetky moje otázky v požžadovanom rozsahu a dostal som aj ďalššie užžitočné rady. Ďakujem.

5/5
Odpoveď považujem za najlepšiu zo všetkých, ktoré som prostredníctvom emailu dostal. Stručná, ale hlavne úplne jasná.

5/5
Maximálna spokojnosť s prístupom ku klientovi. Užž 4 roky som Vašim klientom a vššetko na 100%.

5/5

Company Consulting v mediách:

  etrend   hnonline   podnikam   tasr   openiazoch   teraz   epi