• SK
  • CZ
  • DE
  • EN
Virtuálna kancelária
Virtuálna kancelária - Bratislava je možnosť využívať našu adresu ako adresu Vašej spoločnosti


Kontaktujte násPrečo využiť naše služby:

  • viac ako 4900 referencií
  • Kvalita poskytovaných služieb
  • Komplexné služby pre Vašu firmu
  • Výhodné ceny
  • Dlhoročné postavenie na trhu
  • Poskytujeme množstevné zľavy
  • Garancia zápisu spoločnosti


Aktuality:MY v mediách + Referencie:

etrend podnikam
hnonline epi
openiazoch tasr
teraz euractiv
Náš BLOG - info k aktuálny témam

Virtuálna kancelária v Bratislave

Prenájom sídla - od 11€ za mesiac

Základom virtuálnej kancelárie je možnosť využívať našu adresu ako adresu Vašej spoločnosti. Našim klientom zabezpečujeme príjem zásielok vrátane možnosti doposielania pošty na Vami zvolenú adresu s notifikáciou o prijatej pošte emailom, telefonicky, alebo pomocou SMS správ.

Prenájom sídla spoločnosti poskytujeme na týchto adresách:

- na Osadnej ulici v Bratislave III (Nové mesto) - od 11€ / mesiac
- na Vyšehradskej ulici v Bratislave V - od 13€ / mesiac
- v komplexe Vienna gate, Kopčianska ulica v Bratislave V - od 16 / mesiac
- na ulici Klincová v Bratislave II (Ružinov)- od 16 / mesiac
- v historickom centre na Konventnej ulici v Bratislave I (Staré mesto) - od 16 / mesiac
- v centre na Michalskej ulici v Bratislave I (Staré mesto) - od 26 / mesiac

Vyšehradská ulica (BA V.) Kopčianska (BA V.) Klincová (BA II.) Konventná (BA I.)


Objednať Prenájom sídla
AKCIA: Pri zmene sídla Vašej spoločnosti na niektorú z našich virtuálnych kancelárií Vám zmenu v s.r.o. v Obchodnom registri vykonáme za akciovú cenu 99€.

Prenájom zasadacích miestností

Často využívanou službou v rámci využívania virtuálnej kancelárie je krátkodobý prenájom zasadacích miestností priamo na adrese sídla Vašej spoločnosti.

V našich priestoroch na Klincovej ulici je možný prenájom klimatizovaných zasadacích miestností s občerstvením s kapacitou 5 osôb, na Michalskej ulici pre 6 osôb a na Kopčianskej ulici pre 5 osôb.


Zasadačka Kopčinska Zasadačka Ružová dolina Zasadačka Klincová

Online systém na správu pošty


Každý zákazník virtuálnej kancelárie získava cez online systém prehľad o došlej pošte v prehľadnej webovej aplikácii. Teda archív všetkých došlých zásielok aj s prehľadom ako bolo so zásielkou naložené.

Môže si tu priamo bezplatne objednať naskenovanie došlej pošty jej preposlanie na Vašu adresu, prípadne skenovanie, alebo preposielanie všetkých zásielok.

online správa pošty online správa pošty

Faxové služby


V rámci faxových služieb bude zákazníkovi pridelené klasické telefónne číslo s Bratislavskou predvoľbou 02 (vieme zabezpečiť aj iné predvoľby v rámci Slovenska a ďalších krajín EÚ).

Faxy budú prijímané v sídle našej spoločnosti a budú preposielané emailom, alebo predávané, alebo preposielané zákazníkovi spolu s ostatnou poštou v tlačenej podobe.

Cena za prijímanie faxov je 8€ / mesiac pri ročnej platbe. Teda 96€ / rok.

Vedenie účtovníctva


Našim zákazníkom sprostredkúvame komplexné služby v oblasti jednoduchého a podvojného účtovníctva, miezd, personálnej agendy a ekonomického poradenstva v renomovaných účtovných kanceláriách s dlhoročnou históriou.

V rámci zastupovania v daňovom konaní oprávnená osoba na základe splnomocnenia klientom jedná s daňovým úradom, vybavujeme žiadosti o predĺženie lehoty na podanie daňového priznania, zastupujeme klienta pri daňovej kontrole, pripravujeme odvolania, žiadosti o obnovu konania atď.

Vzhľadom na pomerne vysoké daňové a odvodové zaťaženie podnikateľov je pri podnikaní veľmi dôležité finančné plánovanie, daňová a odvodová optimalizácia, ktoré sa stali neoddeliteľnou súčasťou našej práce.

Garancia našich služieb

Väčšinu nehnuteľností v ktorých službu Virtuálna kancelária poskytujeme, vlastnia subjekty s našou spoločnosťou spriaznené.

Táto skutočnosť Vám garantuje kontinuitu poskytovania našich služieb - nehrozí riziko, že by sme boli nútený služby ukončiť z dôvodu nezhôd s vlastníkom nehnuteľnosti.

Virtuálna kancelária

K službe prenájom sídla spoločnosti spoločnosti ponúkame širokú ponuku doplnkových služieb pod názvom Virtuálna kancelária.

Našim zákazníkom ponúkame okrem prenájmu sídla spoločnosti aj služby založenie s.r.o., založenie a.s., predaj spoločnosti atď.

Ak potrebujete spoločnosť okamžite ponúkame možnosť odkúpenia Ready Made spoločnosti, s ktorou môžete začať podnikať do 24 hodín! Spoločnosti sú bez záväzkov a majú splatené základné imanie.
Objednať Prenájom sídla

Z 140 hodnotení Virtuálna kancelária sme získali hodnotenie 4.86 z 5

Naši klienti nás hodnotia takto:

V zaslanej odpovedi boli zodpovedané vššetky moje otázky v požžadovanom rozsahu a dostal som aj ďalššie užžitočné rady. Ďakujem.

5/5
Odpoveď považujem za najlepšiu zo všetkých, ktoré som prostredníctvom emailu dostal. Stručná, ale hlavne úplne jasná.

5/5
Maximálna spokojnosť s prístupom ku klientovi. Užž 4 roky som Vašim klientom a vššetko na 100%.

5/5

Company Consulting v mediách:

  etrend   hnonline   podnikam   tasr   openiazoch   teraz   epi