• SK
  • CZ
  • DE
  • EN
Virtuálne sídlo
Prenájom Virtuálneho sídla v Bratislave Vám pomôže ušetriť prostriedky za prenájom vlastnej kancelárie
Company Consulting s.r.o.

Kontaktujte nás

Prečo využiť naše služby:

Virtuálne sídlo v Bratislave

Virtuálne sídlo je čoraz populárnejšou službou aj na Slovensku. Za simbolickú cenu získate adresu pre Vašu spoločnosť s komplexnými službami aj v čase Vašej neprítomnosti.

Virtuálne sídlo ponúkame na týchto adresách:

na Osadnej ulici v Bratislave III (Nové mesto) - od 11€ mesačne
na Vyšehradskej ulici, Bratislava V (Petržalka) - od 13€ mesačne
v komplexe Vienna gate, Kopčianska ulica, Bratislava V (Petržalka) - od 16€ mesačne
na ulici Klincová v Bratislave II (Ružinov) - od 16€ mesačne
v historickom centre na Konventnej ulici, Bratislava I (Staré mesto) - od 16€ mesačne
v centre na Michalskej ulici, Bratislava I (Staré mesto) - od 26€ mesačne


Kopčianska Vyšehradská Klincová Konventná
Objednať Virtuálne sídlo

Virtuálne sídlo

Virtuálne sídlo spoločnosti je moderné a praktické riešenie úspory nákladov na prevádzku sídla Vašej spoločnosti. V princípe to znamená poskytnutie našich priestorov ako sídlo vašej spoločnosti. Naša adresa bude uvedená ako adresa firmy v obchodnom registri a bude slúžiť ako Vaša poštová adresa.

Na adrese virtuálneho sídla nemusí vlastník, ani konateľ spoločnosti sedieť každý deň. Postačí mať danú adresu zapísanú v Obchodnom a Živnostenskom registri na základe zmluvy so spoločnosťou, ktorá poskytuje virtuálne sídlo.

Táto služba pomáha hlavne začínajúcim podnikateľom, čím hlavne vo veľkých mestách ušetria aj niekoľko stoviek Eur ročne.
AKCIA: Zmenu sídla Vašej spoločnosti na niektoré z našich virtuálnych sídiel v Obchodnom registri vykonáme za akciovú cenu 99€.

Prenájom zasadacích miestností

V našich priestoroch na Klincovej ulici je možný prenájom klimatizovaných zasadacích miestností s občerstvením s kapacitou 5 osôb, na Michalskej ulici pre 6 osôb a na Kopčianskej ulici pre 5 osôb.


Zasadačka Kopčinska Zasadačka Ružová dolina Zasadačka Klincová

Online systém na správu pošty


Každý zákazník virtuálneho sídla získava cez online systém prehľad o došlej pošte v prehľadnej webovej aplikácii. Teda archív všetkých došlých zásielok aj s prehľadom ako bolo so zásielkou naložené.

online správa pošty online správa pošty

Garancia našich služieb

Nehnuteľnosti v Bratislave v ktorých službu virtuálne sídlo poskytujeme, vlastnia subjekty s našou spoločnosťou spriaznené.

Táto skutočnosť Vám garantuje kontinuitu poskytovania našich služieb - nehrozí riziko, že by sme boli nútený služby ukončiť z dôvodu nezhôd s vlastníkom nehnuteľnosti.
Objednať Virtuálne sídlo