• SK
 • CZ
 • DE
 • EN
Virtuálne sídlo
Prenájom Virtuálneho sídla v Bratislave Vám pomôže ušetriť prostriedky za prenájom vlastnej kancelárie
Company Consulting s.r.o.

Kontaktujte nás

Prečo využiť naše služby:

Virtuálne sídlo v Bratislave

Virtuálne sídlo je čoraz populárnejšou službou aj na Slovensku. Za symbolickú cenu získate adresu pre Vašu spoločnosť s komplexnými službami aj v čase Vašej neprítomnosti.

Virtuálne sídlo ponúkame na týchto adresách:

na Osadnej ulici v Bratislave III (Nové mesto) - od 9€ mesačne
na Vyšehradskej ulici, Bratislava V (Petržalka) - od 11€ mesačne
v komplexe Vienna gate, Kopčianska ulica, Bratislava V (Petržalka) - od 14€ mesačne
na ulici Klincová v Bratislave II (Ružinov) - od 14€ mesačne
v historickom centre na Konventnej ulici, Bratislava I (Staré mesto) - od 14€ mesačne
v centre na Michalskej ulici, Bratislava I (Staré mesto) - od 26€ mesačne


Kopčianska Vyšehradská Klincová Konventná
Objednať Virtuálne sídlo
AKCIA: Zmenu sídla Vašej spoločnosti na niektoré z našich virtuálnych sídiel v Obchodnom registri vykonáme za akciovú cenu 99€.

Prenájom zasadacích miestností

V komplexe Vienna Gate na Kopčianskej ulici máme k dispozícii:
 • mini zasadačka s kapacitou 5 osôb
 • 2 malé miestnosti s kapacitou 8 osôb
 • stredná konferenčná miestnosť s kapacitou 16 osôb
 • veľká konferenčná miestnosť s kapacitou 100 osôb
V našich priestoroch na Klincovej ulici je možný prenájom zasadacej miestností s kapacitou 5 osôb a na Michalskej ulici pre 6 osôb.

Zasadacie miestnosti

Zasadačka je kompletne zariadená s možnosťou využitia wifi internetu, tabuľe Flipchart a samozrejme klimatizácie.

Zasadačky - Kopčinska, Klincová

Školiace a konferenčné miestnosti


zasadacie a konferenčné miestnosti Kopčianska


Školiace a konferenčné miestnosti sú kompletne zariadené a vybavené:
 • wifi pripojenie na internet
 • tabuľa Flipchart
 • veľkoplošná obrazovka - v 1 školiacej a strednej konferenčnej miestnosti
 • vo veľkej konferenčnej miestnosti je k dispozícií aj projektor, tabuľa a ozvučenie
 • k dispozícii je voda zdarma
 • v prípade záujmu je možné zabezpečit catring

Online systém na správu pošty


Každý zákazník virtuálneho sídla získava cez online systém prehľad o došlej pošte v prehľadnej webovej aplikácii. Teda archív všetkých došlých zásielok aj s prehľadom ako bolo so zásielkou naložené.

online správa pošty online správa pošty

Garancia našich služieb

Nehnuteľnosti v Bratislave v ktorých službu virtuálne sídlo poskytujeme, vlastnia subjekty s našou spoločnosťou spriaznené.

Táto skutočnosť Vám garantuje kontinuitu poskytovania našich služieb - nehrozí riziko, že by sme boli nútený služby ukončiť z dôvodu nezhôd s vlastníkom nehnuteľnosti.

Virtuálne sídlo

Pred samotným založením spoločnosti je potrebné sa rozhodnúť, kde bude mať spoločnosť svoje sídlo. Z dôvodu úspor je preferované, aby spoločnosť aspoň zo začiatku využívať virtuálne sídlo, čím odpadne nutnosť zakúpenia a vybavenia vlastných kancelárií.

Virtuálne sídlo v Bratislave je moderné a praktické riešenie ako usporiť náklady na prevádzku sídla Vašej spoločnosti. Virtuálne sídlo v princípe znamená poskytnutie našich priestorov ako sídlo vašej spoločnosti. Naša adresa bude uvedená ako adresa firmy v obchodnom registri a bude slúžiť ako Vaša poštová adresa.

V dnešnej dobe prebieha veľa procesov len virtuálne. Virtuálne chodíme do práce, do virtuálnych firiem, ktoré najímajú virtuálne asistentky a prenajímajú si virtuálne sídla. Virtuálne sídlo (registračné sídlo) je služba, ktorá umožňuje umiestniť sídlo spoločnosti za rozumné náklady do jedného z najväčších miest SR. To zvyšuje atraktivitu spoločnosti. Naša adresa bude uvedená ako adresa firmy v obchodnom registri a bude slúžiť ako Vaša poštová adresa.

Na adrese virtuálneho sídla nemusí vlastník, ani konateľ spoločnosti sedieť každý deň. Postačí mať danú adresu zapísanú v Obchodnom a Živnostenskom registri na základe zmluvy so spoločnosťou, ktorá poskytuje virtuálne sídlo.

Prenájom virtuálneho sídla využívajú predovšetkým majitelia firiem bez vlastných nehnuteľností, ktorí vyžadujú profesionálny imidž a nechcú mať sídlo spoločnosti doma, prípadne sa sústredia na krátkodobé podnikanie alebo pre prevádzku svojej firmy nepotrebujú vlastnú kanceláriu.

Dôvodom môže byť aj záujem o zjednodušenie administratívy formou zmeny miestnej príslušnosti úradov. Výhodou prenajatého sídla je samozrejme aj stálosť adresy, pri sťahovaní prevádzkarne nie je potrebné vybavovať zmenu sídla atď.

Samozrejmou súčasťou prenájmu sídla je aj zabezpečenie potrebných administratívnych služieb ako je príjem a preposielanie pošty, telefónne služby a krátkodobé prenájmy plne vybavených zasadacích miestností. Virtuálne sídlo je legálnou záležitosťou a využíva ho nemalé percento podnikateľov.
Objednať Virtuálne sídlo

Prečo využiť naše služby?

Máme viac ako 4900 referencií

Pozriete si naše referencie a hodnotenia našich zákazníkov

Skúsenosti od roku 2009

Sme rokmi overený partner pre Vaše podnikanie

Výhodné ceny

Ponúkame kvalitné služby za výhodné ceny s množstevnými zľavami
Naše referencie:
Referencie loga
Naši klienti nás hodnotia takto:
Virtuálne sídlo

Virtuálne sídlo alebo aj virtuálna kancelária je služba umiestnenia sídla viarerých spoločností na 1 zdielanú adresu. Hlavnou výhodou je úspora nákladov oproti prenájmu samostatnej kancelárie.
Sídlo spoločnosti

Obchodný zakonník vyžaduje aby mala každá obchodná spoločnosť zapísané do obchodného registra sídlo spoločnosti. Ako sídlo môže slúžiť kancelária, dom, byt alebo nebytový priestor.
Virtual office

Virtual office, alebo aj virtuálna kancelária je služba, keď miesto prenájmu kancelárskych priestorov ako sídla spoločnosti môžu naši klienti využiť len službu Virtuálne sídlo spoločnosti, a to bez potreby platiť niekoľkonásobne vyššie nájomné za kanceláriu.