• SK
  • CZ
  • DE
  • EN
Virtuálna kancelária v Českej republike
Virtuálna kancelária v Prahe a Brne Vám pomôže ušetriť prostriedky za prenájom vlastnej kancelárie
Company Consulting s.r.o.

Kontaktujte nás

Prečo využiť naše služby:

Virtuálna kancelária v Českej republike

Virtuálna kancelária je možnosť využívať niektorú z našich adries ako adresu Vašej spoločnosti. Našim klientom zabezpečujeme príjem zásielok vrátane možnosti doposielania pošty na Vami zvolenú adresu s notifikáciou o prijatej pošte emailom, telefonicky, alebo pomocou SMS správ.

Služba virtuálna kancelária spoločnosti je určená hlavne začínajúcim podnikateľom, ktorým pomôže úsporou peňažných prostriedok za prenájom kancelárie, ale aj zabehnutým podnikateľom, ktorý na fungovanie spoločnosti nepotrebujú kancelárske priestory.

Virtuálna kancelária v Čechách - od 250 EUR za rok

Prenájom zahŕňa registračné sídlo pre spoločnosť na lukratívnych adresách v Prahe, príjem a úschovu pošty a notifikáciu o prijatej pošte emailom.
  • Praha 1 – Dlouhá - pri ročnej platbe 500 EUR
  • Praha 3 – Roháčova - pri ročnej platbe 250 EUR
  • Praha 9 – Nademlejnská - pri ročnej platbe 300 EUR
  • Praha 10 – Chudenická - pri ročnej platbe 300 EUR
  • Brno – Příkop - pri ročnej platbe 300 EUR

Celá suma sa uhrádza pri podpise zmluvy. Ceny sú bez DPH je potrebné prirátať 20% DPH.

Základom virtuálnej kancelárie je možnosť využívať našu adresu ako adresu Vašej spoločnosti, vrátane možnosti doposielania pošty na Vami zvolenú adresu s notifikáciou o prijatej pošte emailom, telefonicky, alebo pomocou SMS správ.

Virtuálnu kanceláriu pre spoločnosti v Prahe a Brne poskytujeme v súlade s legislatívnymi podmienkami Českej republiky.

Na niektorých adresách je možnosť využiť zdarma prenájom priestorov v prípade kontroly z Finančného úradu, prípadne za poplatok za iným účelom.

Virtuálnu kanceláriu ponúkame aj na Slovensku na 6 adresách v Bratislave.

Naša spoločnosť okrem prenájom sídla a spoločnosti a služieb ponúkaných ako virtuálna kancelária zabezpečuje aj založenie spoločnosti v Čechách a na Slovensku.

Ak potrebujete spoločnosť okamžite ponúkame možnosť odkúpenia už Ready Made spoločnosti v Čechách a na Slovensku, s ktorou môžete začať podnikať do 24 hodín! Spoločnosti sú bez záväzkov a majú splatené základné imanie.