• SK
  • CZ
  • DE
  • EN
Predaj platcov DPH
Ponúkame na predaj spoločnosti registrované ako platca DPH
Company Consulting s.r.o.

Kontaktujte nás

Prečo využiť naše služby:

Predaj platcov DPH

V našej jedinečnej ponuke Vám za super ceny ponúkame na predaj ready made spoločnosti a spoločnosti s históriou, ktoré sa predávajú účtovne "vyčistené". Ich hlavnou výhodou je, že sú registrované ako platca DPH (majú pridelené IČ DPH).

Kúpou spoločnosti registrovanej ako platca DPH sa vyhnete zložitému a zdĺhavému procesu registrácie k DPH, ktorý môže trvať viac ako 90 dní a nie je isté, či spoločnosť registráciu k DPH získa. Z tohto dôvodu a netreba skladať žiadne zábezpeky.

Predaj platcov DPH


Po odkúpení spoločnosti registrovanej k DPH môžete začať podnikať v priebehu niekoľkých dní. Spoločnosti sú pripravené k okamžitému predaju.

Rezervujte si spoločnosť okamžite:

Zoznam platcov DPH na predaj

Prečo kúpiť spoločnosť u nás:

  • predávajúci zmluvne garantuje, že spoločnosti nemajú žiadne dlhy a záväzky
  • sú registrované ako platca DPH (majú pridelené IČ DPH)
  • majú splatené základné imanie
  • predávajúci odovzdá kompletnú účtovnú a zmluvnú dokumentáciu k firme
  • nenachádzajú sa v žiadnych súdnych sporoch

Čo je v cene predaja spoločnosti?


Naša spoločnosť vypracuje všetky dokumenty potrebné k prevodu spoločnosti na nového vlastníka, pripravíme účtovné a zmluvné dokumenty spoločnosti k odovzdaniu a zmluvy garantujúce bezdlžnosť spoločnosti.

V rámci prevodu je možné zmeniť názov a sídlo spoločnosti, predmety činnosti, konateľov a spoločníkov.

K spoločnosti Vám v prípade záujmu vieme zaistiť virtuálnu kanceláriu na našich adresách.

Dátové schránky sa firmám aktivujú 1.7.2017


Od 1.7.2017 štátne orgány komunikujú so spoločnostami prioritne pomocou elektronickej dátovej schránky.

Ak je konateľ Vašej spoločnosti zahraničný občan alebo z iného dôvodu nie ste schopní zabezpečiť príjem dátových správ možete využiť našu službu príjem elektronických dátových správ.
Predaj platcov DPH je jedinečnou príležitosťou okamžite získať spoločnosť registrovanú k DPH.

Kupujúci dostáva k spoločnosti kompletnú účtovnú a zmluvnú dokumentáciu. Naša spoločnosť vypracuje všetky dokumenty potrebné k prevodu spoločnosti na nového vlastníka, pripravíme účtovné a zmluvné dokumenty spoločnosti k odovzdaniu a zmluvy garantujúce bezdlžnosť spoločnosti.

Zmenu spoločnosti na Daňovom úrade je potrebné oznámiť elektronicky (zvyčajne pomocou účtovníka), keďže od 1.1.2014 je pre platcov DPH povinná elektronická komunikácia s Daňovým úradom.

Ak si to bude kupujúci vyžadovať vieme okrem štandardnej zmluvnej dokumentácie zabezpečiť pri predaji spoločnosti aj externý účtovní audit predávanej spoločnosti, prípadne akékoľvek ďalšie zmluvné ošetrenie prípadných rizík.