• SK
  • CZ
  • DE
  • EN
Blog
Ako získať bratislavskú ŠPZ (EČV) na firemné auto
Company Consulting s.r.o.

Kontaktujte nás

Prečo využiť naše služby:

Ako získať bratislavskú ŠPZ (EČV) na firemné auto

12.3.2019

Väčšine vodičov nezáleží na tom, aké evidenčné číslo vozidla majú. Avšak niektorí sú v tomto náročnejší, pretože majú na to vlastné dôvody alebo využívajú svoje vozidlá na podnikanie. Preto sa tento článok bude venovať najmä zmenám EVČ.
Evidenčné číslo vozidla môžete vybaviť na dopravnom inšpektoráte v mieste svojho bydliska resp. sídla firmy. Správne poplatky za evidenciu vozidiel možno platiť kolkami, v hotovosti priamo na príslušnom inšpektoráte alebo poštovou poukážkou a bankovým prevodom.

Mimoriadne veľký záujem je aj o bratislavské EVČ, pretože sa tu sústreďuje veľké množstvo ľudí a spoločností. Aj preto sa k EVČ začínajúcim BA muselo pridať aj BL, ku ktorým v blízkej budúcnosti pribudne ešte BT.

Chcete vlastný text na EVČ?

V prípade záujmu je možné požiadať o vydanie voliteľných alebo tzv. zlatých tabuliek s EČV, kde si viete za označením okresu vybrať lubovoľnú kombináciu písmen a číslic. Vybraná kombinácia písmen, nesmie obsahovať hanlivé, alebo urážajúce výrazy.

Vydanie voliteľných alebo tzv. zlatých tabuliek s EČV vyjde na 165,50 eur za každý kus. Spolu tak za vydanie voliteľných EČV zaplatíte celkom 331 eur (pri osobnom automobile). Pri motocykloch platíte len za jednu takúto tabuľku s EČV, teda 165,50 eur.

Nemám sídlo v Bratislave, čo s tým?

Ak aj vy chcete alebo potrebuje získať bratislavské EVČ pre svoje vozidlá, pretože podnikáte alebo chcete podnikať v Bratislave, možete využiť služby našej spoločnosti. My Vám poskytneme virtuálnu kanceláriu pre Vašu spoločnosť, na ktorú si následne môžete prepísať vozidlá a získať tak bratislavské EČV.

Ak už máte vlastnú zaregistrovanú spoločnosť a prajete si mať sídlo u nás, cena za zmenu sídla je 99€. Pre zmenu sídla spoločnosti stačí, ak vyplníte formulár, ktorý Vám poskytneme a my Vám na jeho základe zabezpečíme dokumenty potrebné na to, aby ste u nás získali sídlo a mali tak možnosť získať bratislavské EVČ.

V prípade, že ešte nemáte svoju spoločnosť založenú a máte záujem o takúto spoločnosť, cena za založenie s.r.o. je 244€. Aj v tomto prípade je potrebné vyplnenie formuláru, ktorý Vám pošleme na vyplnenie. Je však potrebné, aby ste nám poskytli aj ďalšie dokumenty a doklady, predovšetkým doklad totožnosti a výpis z registra trestov, ktorý však získate aj na pošte. Po ich poskytnutí však vybavíme takmer všetky úkony za vás, vrátane Živnostenského a Obchodného registra, či registrácie na Daňovom úrade.

Ako sídlo pre Vašu spoločnosť ponúkame virtuálne kancelárie vo viacerých lokalitách v Bratislave:

na Osadnej ulici, Bratislava III (Nové mesto) - od 9€ mesačne
na Vyšehradskej ulici, Bratislava V (Petržalka) - od 13€ mesačne
v komplexe Vienna gate, Kopčianska ulica, Bratislava V (Petržalka) - od 16€ mesačne
na ulici Klincová, Bratislava II (Ružinov) - od 16€ mesačne
v historickom centre na Konventnej ulici, Bratislava I (Staré mesto) - od 16€ mesačne
v centre na Michalskej ulici, Bratislava I (Staré mesto) - od 26€ mesačne


Kopčianska Vyšehradská Klincová Konventná


Virtuálna kancelária v Bratislave

V prípade záujmu o zriadenie virtuálnej kancelárie v Bratislave nás neváhajte kontaktovať a využite našu akciovú cenu.

Po získaní sídla v našej spoločnosti získate dokumenty, ktoré Vám umožnia získať bratislavské ŠPZ (EVČ) pre Vaše vozidlá.