• SK
  • CZ
  • DE
  • EN
Blog
Kariera - Ponuka pracovných príležitostí
Company Consulting s.r.o.

Kontaktujte nás

Prečo využiť naše služby:

1.1.2010

Do nášho mladého, dynamicky sa rozvíjajúceho tímu neustále hľadáme šikovných ľudí. HDajte nám o sebe učite vedieť!

Administratívny pracovník - styk so zákazníkmi

Pracovná náplň:

Jednanie s klientmi spoločnosti a poskytovanie poradenstva zákazníkom - mailový, telefonický a osobný kontakt.
Organizovanie stretnutí, kontrola termínov, vybavovanie operatívnych záležitostí.
Evidencia prijatej a odoslanej korešpondencie.
Zabezpečenie bežnej administratívnej agendy.

Požadujeme:

Komunikatívnosť, samostatnosť a zodpovednosť.

Ponúkame:

Prácu v mladom ambicióznom kolektíve s dobrou komunikáciou, stravné lístky.

Druh pracovného pomeru:

hlavný pracovný pomer

Životopis prosím pošlite na uvedený email - kariera@c-c.sk, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Prečo využiť naše služby?

Máme viac ako 4900 referencií

Pozriete si naše referencie a hodnotenia našich zákazníkov

Skúsenosti od roku 2009

Sme rokmi overený partner pre Vaše podnikanie

Výhodné ceny

Ponúkame kvalitné služby za výhodné ceny s množstevnými zľavami
Naše referencie:
Referencie loga